Je bent nog niet ingelogd
Beats by dr. Dre Beats Powerbeats Pro 2 In-ear Draadloos Paars
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
# Beats Powerbeats Pro 2 In-ear Draadloos Paars
Ervaar premium geluid met deze draadloze Powerbeats Pro 2 oordopjes van Beats by dr. Dre. Dankzij de ingebouwde noise cancelling geniet je van ongestoord luisteren, perfect voor onderweg of in drukke omgevingen. Met een indrukwekkende accuduur van 10 uur blijven je oordopjes lang meewerken. De draadloze verbinding biedt maximale vrijheid en gemak. Deze paarse in-ear koptelefoon combineert stijl met functionaliteit, ideaal voor muziekliefhebbers die kwaliteit en comfort zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Beats by dr. Dre |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
| EAN | 195949591129 |
| Vendorcode | MX753ZM/A |
| Garantie | 12 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
12 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Accuduur | 10 uur |
| Wireless Charging | ✓︎ |
| Spreektijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 45 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiochip | Apple H2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | oorhaak, In-ear |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IPX4 |
| Kleur Product | Paars |
| Materiaal behuizing | Nitinol |
| Type product | Headset |
| Veiligheidsfunties | Zweetbestendig, Waterbestendig |
| Volumeregeling | Knop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 5 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 2,5 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 24 mm |
| Diepte | 41 mm |
| Gewicht | 9 gram |
| Hoogte | 45 mm |
| Oplaadcassette | 69 g |
| Oplaadstation afmetingen (BxDxH): | 34 x 66 x 75 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid | 102 dB |
| Modus Transparantie | ✓︎ |
| Oordopjesmateriaal | Silicone |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Gesprekken/Muziek/Sport/Elke dag |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal microfoons | 3 |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adaptieve EQ | ✓︎ |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Versnellingsmeter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | Lijnbesturingseenheid |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 16 ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadstation | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 195949591129 |
| Vendorcode | MX753ZM/A |
| Artikelnr | 1161391 |
| Merk | Beats by dr. Dre |
| Garantie | 12 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
