Je bent nog niet ingelogd
Gembird GMB Audio TWS-03-V In-ear Draadloos Paars
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
# Gembird GMB Audio TWS-03-V In-ear Draadloos Paars
Deze draadloze in-ear oordopjes van Gembird bieden gemak en mobiliteit met Bluetooth-verbinding. Het paarse design is compact en stijlvol. Met een accuduur van 3 uur zijn ze geschikt voor dagelijkse activiteiten en onderweg luisteren. De oordopjes zijn ontworpen voor gebruiksgemak en bieden een draadloze luisterervaring zonder gedoe van kabels. Ideaal voor muziekliefhebbers die waarderen gemak en portabiliteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gembird |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Aansluiting | USB-C |
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
| EAN | 8716309132732 |
| Vendorcode | TWS-03-V |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij capaciteit (oplaaddoos) | 300 mAh |
| Batterijcapaciteit van linker oordopje | 30 mAh |
| Batterijcapaciteit van rechter oordopje | 30 mAh |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Accuduur | 3 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 9 uur |
| Wireless Charging | ✖︎ |
| Oplaadtijd | 1 uur |
| Standby tijd | 200 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, RoHS, WEEE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Paars |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Type product | Headset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 5 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 2 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik (Draadloos) | 10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 34 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 1,3 cm |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Gevoeligheid | 105 dB |
| Intra-aural type koptelefoon | Oordopjes |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Frequentieband | 2.402 - 2.48 GHz |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| USB-aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 32 ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadstation | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Capaciteit oplaadstation | 300 mAh |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716309132732 |
| Vendorcode | TWS-03-V |
| Artikelnr | 1161638 |
| Merk | Gembird |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
