Je bent nog niet ingelogd
Sony WF-C710N In-ear Draadloos Roze
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
# Sony WF-C710N In-ear Draadloos Roze
De Sony WF-C710N zijn draadloze in-ear oordopjes die gebruikmaken van Bluetooth-connectiviteit voor een naadloze verbinding met uw apparaten. Deze oordopjes zijn voorzien van noise cancelling-technologie, waarmee u storende geluidsinvloeden kunt reduceren. Het compacte design en de roze afwerking maken deze oordopjes een stijlvol accessoire voor dagelijks gebruik. Of u nu muziek luistert, podcasts beluistert of telefoontjes voert, deze draadloze oordopjes bieden gemak en flexibiliteit zonder kabels.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Sony |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Aansluiting | USB-C |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| EAN | 4548736164314 |
| Vendorcode | WFC710NP.CE7 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Signaal/ruis-verhouding | 0,82 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IPX4 |
| Kleur Product | Roze |
| LED-indicatoren | Batterijstatus |
| Type product | Headset |
| Veiligheidsfunties | Waterbestendig |
| Volumeregeling | Digitaal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 40 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Gewicht | 48 gram |
| Gewicht van linker oordopje | 5,2 g |
| Gewicht van rechter oordopje | 5,2 g |
| Hoogte | 100 mm |
| Oplaadcassette | 38 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Akoestisch systeem | Gesloten |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Gevoeligheid | 100 dB |
| Intra-aural type koptelefoon | Oordopjes |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Muziek/Voor elke dag |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AAC, AVRCP, HFP, HSP, SBC |
| Headset aansluiting(en) | Bluetooth |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD-stem | ✓︎ |
| Soort voeding | USB (Type-C) |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Werkt met Apple Siri | ✓︎ |
| Werkt met de Google Assistent | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adapter inbegrepen | ✓︎ |
| Impedantie | 16 ohm |
| Kleurnaam | Pink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4548736164314 |
| Vendorcode | WFC710NP.CE7 |
| Artikelnr | 1163323 |
| Merk | Sony |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
