Je bent nog niet ingelogd
Samsung Galaxy Buds4 In-ear Draadloos Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
# Samsung Galaxy Buds4 In-ear Draadloos Zwart
De Samsung Galaxy Buds4 zijn geavanceerde draadloze oordopjes met ingebouwde Bluetooth-connectiviteit voor naadloze audio-ervaring. Deze in-ear oordopjes beschikken over actieve ruisonderdrukking, waarmee je omgevingsgeluiden effectief kunt minimaliseren. Ideaal voor muziekliefhebbers die zoeken naar hoogwaardige geluidskwaliteit in een compact formaat. De zwarte afwerking geeft ze een elegant en modern uiterlijk, perfect voor dagelijks gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 8806097998587 |
| Vendorcode | SM-R540NZKAEUB |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijcapaciteit van linker oordopje | 45 mAh |
| Batterijcapaciteit van rechter oordopje | 45 mAh |
| Continue audioafspeeltijd (met ANC) | 5 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met laadkoffer/met ANC) | 24 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met laadkoffer/zonder ANC) | 30 uur |
| Continue audioafspeeltijd (zonder ANC) | 6 uur |
| Gesprekstijd (ANC aan) | 3,5 uur |
| Gesprekstijd (ANC uit) | 4 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP54 |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 4,5 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 2,5 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 18,3 mm |
| Diepte | 18,3 mm |
| Gewicht van linker oordopje | 4,6 g |
| Gewicht van rechter oordopje | 4,6 g |
| Hoogte | 30,5 mm |
| Oplaadcassette | 45,1 g |
| Oplaadstation afmetingen (BxDxH): | 28,3 x 51 x 51 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 1,1 cm |
| Gevoeligheid | 100 dB |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal drivers | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal microfoons | 6 |
| MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) microfoon | ✓︎ |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, HFP, PBP, TMAP |
| Bluetooth-versie | 6.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adaptieve EQ | ✓︎ |
| Gyroscoop | ✓︎ |
| Proximity sensor | ✓︎ |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Versnellingsmeter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 16 ohm |
| Marktsegment | Consument |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadstation | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Capaciteit oplaadstation | 515 mAh |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806097998587 |
| Vendorcode | SM-R540NZKAEUB |
| Artikelnr | 1168348 |
| Merk | Samsung |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
