Je bent nog niet ingelogd
HATOR Quasar 3 Ultra Wit Draadloze Gaming Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (woensdag)
+ Gratis Muismat!
❮
❯
❮
❯
De HATOR Quasar 3 Ultra Wit is een draadloze gaming muis met geavanceerde eigenschappen voor serieuze gamers. Uitgerust met de PixArt PAW 3950 sensor en maximaal 30000 dpi resolutie, biedt deze muis ultraprecisie en snelle responsiviteit met een polling rate van 8000 Hz. De muis beschikt over vijf programmeerbare knoppen, ondersteunt zowel Bluetooth als RF 2.4GHz connectiviteit en wordt aangedreven door een accu. Met een elegant wit design, LED verlichting en een licht gewicht van slechts 65 gram biedt de HATOR Quasar 3 Ultra de perfecte combinatie van prestatie en comfort voor intensieve gaming sessies.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Hator |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Accu |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Sensor | PixArt PAW 3950 |
| Resolutie (max) | 30000 dpi |
| Polling Rate | 8000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 5 |
| Gewicht | 65 gram |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ Gratis Muismat!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Acties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Capaciteit van de accu/batterij | 600 mAh |
| Batterijduur | 52 uur (indicatie) |
| Energievoorziening | Accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sensor | PixArt PAW 3950 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Plastic, PTFE |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3 uur |
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpasbaar Gewicht | ✖︎ |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 64 mm |
| Diepte | 125 mm |
| Gewicht | 65 gram |
| Hoogte | 40 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB-A -> USB-C |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Aantal bewegingsresolutiemodi | 6 |
| Knoppen (aantal) | 5 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 30000 dpi |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 50 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polling Rate | 8000 Hz |
| Max. Snelheid | 650 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8721249230134 |
| Vendorcode | HTM771 |
| Artikelnr | 292359 |
| Merk | Hator |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
Ontvang nu een gratis Megekko Muismat!
Bij aankoop van deze muis ontvang je nu een gratis Megekko Gaming Muismat Cool White!
Actie loopt zolang de voorraad strekt.
OP=OP
Actie loopt zolang de voorraad strekt.
OP=OP
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
+ Gratis Muismat!
❮
❯
❮
❯





