Je bent nog niet ingelogd
Neomounts Select Neomounts vloersteun
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Neomounts Select vloersteun is een wit montage-accessoire dat een brede compatibiliteit biedt met diverse VESA-standaarden, waaronder onder andere 100x150, 200x300 en 400x400 millimeter. Dit zorgt ervoor dat de steun geschikt is voor talrijke displayformaten en -maten. De hoogte van de vloersteun is verstelbaar, wat gebruikers in staat stelt om de ideale kijkhoogte in te stellen volgens hun persoonlijke voorkeur en ruimtelijke situatie. Dit maakt het product flexibel inzetbaar in verschillende omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | NeoMounts |
| Kleur Product | Wit |
| VESA montage afmetingen | 100 x 150, 100 x 200, 120 x 120, 200 x 100, 200 x 300, 200 x 400, 300 x 100, 300 x 300, 300 x 400, 350 x 350, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 440 x 400, 500 x 400, 600 x 200, 600 x 300, 600 x 400 |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | December 2022 |
| EAN | 8717371449667 |
| Vendorcode | FL50S-825WH1 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 0° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Staal |
| Soort | Vaste vloerstandaard |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Maximaal formaat | 75 inch |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 903 mm |
| Diepte | 702 mm |
| Gewicht | 25,8 kg |
| Hoogte | 1750 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Minimale schermgrootte | 94 cm (37") |
| Type hoogteverstelling | Handmatig |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VESA montage afmetingen | 100 x 150, 100 x 200, 120 x 120, 200 x 100, 200 x 300, 200 x 400, 300 x 100, 300 x 300, 300 x 400, 350 x 350, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 440 x 400, 500 x 400, 600 x 200, 600 x 300, 600 x 400 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximaal gewicht (capaciteit) | 70 kg |
| Netto gewicht pakket | 32,1 kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8717371449667 |
| Vendorcode | FL50S-825WH1 |
| Artikelnr | 1074696 |
| Merk | Neomounts |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
