Je bent nog niet ingelogd
HP Desktop Mini v4+ VESA Sleeve with Power Supply Holder
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
De HP Desktop Mini v4+ VESA Sleeve with Power Supply Holder is een praktische montageoplossing voor compacte desktopcomputers. Deze zwarte accessoire biedt veilige VESA-montage met ondersteuning voor standaarden van 75 x 75 en 150 x 100 millimeter. Het product is speciaal ontworpen voor de HP Desktop Mini v4+ en bevat een geïntegreerde houder voor de stroomtoevoer. Deze oplossing helpt bij het optimaliseren van uw werkplek door het apparaat netjes achter een monitor of aan een muurbeugel aan te brengen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Kleur Product | Zwart |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 150 x 100 |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
| EAN | 197961148220 |
| Vendorcode | 99T55AA |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | VESA-beugel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaibaar | ✖︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 185 mm |
| Diepte | 163,3 mm |
| Gewicht | 404,5 g |
| Hoogte | 45 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Security/Dual VESA Sleeve; 2 sets of Torx T15 screws; 1 set 20 mm Philips #2 screw; 7 mm and 2 mm spacers; Installation guide |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| UNSPSC-code | 43201611 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VESA montage afmetingen | 150 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibel chassistype | mini PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 197961148220 |
| Vendorcode | 99T55AA |
| Artikelnr | 1154552 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯