Je bent nog niet ingelogd
Ergotron 97-926-064 accessoire voor multimediawagens
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
Het Ergotron 97-926-064 accessoire is een praktische aanvulling voor multimediawagens uit de categorie montage- en ophangbeugels. Dit grijze accessoire maakt deel uit van de uitgebreide serie accessoires voor montage- en ophangbeugels van Ergotron. Het product is ontworpen als ondersteunend onderdeel voor uw multimediawagen-installatie en biedt extra functionaliteit voor uw setup. Het grijze design past goed in professionele omgevingen en ondersteunt efficiënte organisatie van uw multimediasysteem.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Ergotron |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
| EAN | 0698833050417 |
| Vendorcode | 97-926-064 |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Mand |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 370 mm |
| Diepte | 200 mm |
| Hoogte | 200 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 0698833050417 |
| Vendorcode | 97-926-064 |
| Artikelnr | 794072 |
| Merk | Ergotron |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
