Je bent nog niet ingelogd
TP-Link EH210 network splitter Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
De TP-Link EH210 network splitter in zwart is een compacte netwerksplitter uit de categorie bedrade netwerkoplossingen. Met drie RJ45-poorten biedt dit apparaat praktische connectiviteit voor uw netwerkapplicaties. De splitter helpt u meerdere apparaten via een enkele verbinding aan te sluiten en is geschikt voor thuis- en kantooromgevingen. Dankzij het zwarte design past het apparaat goed in verschillende settings. Dit is een standaard netwerkoplossing voor basale connectiviteitsbehoeften.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Netwerk poorten (RJ45) | 3 |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| EAN | 1210002604031 |
| Vendorcode | EH210 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 58 mm |
| Diepte | 53 mm |
| Hoogte | 18,4 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk poorten (RJ45) | 3 |
| RJ-45 invoer ports | 1 |
| RJ-45 uitgang ports | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 1210002604031 |
| Vendorcode | EH210 |
| Artikelnr | 1163617 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯