Je bent nog niet ingelogd
StarTech.com ESD-WRIST-STRAP antistatisch polsbandje Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
Het StarTech.com ESD-WRIST-STRAP antistatisch polsbandje in zwart biedt bescherming tegen elektrostatische ontlading. Dit polsbandje is ontworpen voor professionals die met gevoelige elektronische componenten werken. Het comfortabele ontwerp stelt gebruikers in staat om veilig te werken terwijl de risico's van statische elektriciteit worden geminimaliseerd. Ideaal voor werkplekken waar antistatische maatregelen vereist zijn.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Startech |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| EAN | 65030925280 |
| Vendorcode | ESD-WRIST-STRAP |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 55 mm |
| Dikte | 25 mm |
| Gewicht | 25 gram |
| Lengte (max) | 150 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verstelbare band | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting(en) | 1 x Banana, 1 x Alligator, 1 x Snap |
| Insulatie weerstand | 1 M |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | Amerikaanse Federale wet inzake handelsovereenkomsten (TAA) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030925280 |
| Vendorcode | ESD-WRIST-STRAP |
| Artikelnr | 1167785 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯