Je bent nog niet ingelogd
Gembird NCT-2
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Gembird NCT-2 is een multifunctionele kabeltest uit de categorie kabeltesters. Dit compact toestel is ontworpen voor het controleren van verschillende kabeltypen en aansluitingen. Met ondersteuning voor RJ-12, RJ-45, USB-A en USB-B aansluitingen biedt het toestel veelzijdige mogelijkheden voor het testen van netwerk- en datakabels. De NCT-2 is een praktisch hulpmiddel voor professionals en hobbyisten die snel willen diagnosticeren of kabels correct zijn aangesloten en functioneren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gembird |
| Aansluiting | RJ-12, RJ-45, USB-A, USB-B |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
| EAN | 8716309031967 |
| Vendorcode | NCT-2 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Type product | UTP/STP-kabeltester |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 90 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht | 174 g |
| Hoogte | 42 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort kabel | STP, UTP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | RJ-12, RJ-45, USB-A, USB-B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716309031967 |
| Vendorcode | NCT-2 |
| Artikelnr | 159087 |
| Merk | Gembird |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯