Je bent nog niet ingelogd
StarTech.com LOOPBACKPLUG100G netwerkkabeltester Glaskabeltester Zilver
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De StarTech.com LOOPBACKPLUG100G is een professionele glaskabeltester voor netwerkverbindingen. Dit zilveren testapparaat uit de productgroep Kabels is speciaal ontworpen voor het controleren en diagnosticeren van glasvezelkabelverbindingen tot 100G-snelheden. De tester helpt bij het identificeren van verbindingsproblemen en verzwakking in glasvezelnetten. Met zijn compacte ontwerp is het geschikt voor technische professionals die hoogwaardige kabelintegriteit moeten verifiëren in netwerkomgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Startech |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| EAN | 65030923491 |
| Vendorcode | LOOPBACKPLUG100G |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | Amerikaanse Federale wet inzake handelsovereenkomsten (TAA), RoHS, CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver |
| Materiaal behuizing | Metaal, Kunststof |
| Type product | Glaskabeltester |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 18,8 mm |
| Diepte | 126 mm |
| Gewicht | 38 g |
| Hoogte | 13,3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geslacht connector | Mannelijk |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3ba |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | QSFP28 |
| Testtype | Loopback-test |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030923491 |
| Vendorcode | LOOPBACKPLUG100G |
| Artikelnr | 977883 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯