fout meldenFout melden

ACT Fiber optic LC-LC duplex adapter multimode OM5 flange

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (woensdag)
ACT Fiber optic LC-LC duplex adapter multimode OM5 flange

Alle specificaties

Kleur van het product
Groen, Limoen
Draad modus structuur
Multimode
Aantal connectors
4
Aansluiting type
LC/LC
Aantal per verpakking
1 stuk(s)
Materiaal huls
Zirkonium-keramiek
EAN
8716065013658
Vendorcode
EA1019
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer
5,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
check icon
Achteraf betalen!
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten
✖︎
Sluiten