fout meldenFout melden

ACT Fiber optic LC-LC quad adapter multimode OM5 flange

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
ACT Fiber optic LC-LC quad adapter multimode OM5 flange
ACT-Fiber-optic-LC-LC-quad-adapter-multimode-OM5-flangeACT-Fiber-optic-LC-LC-quad-adapter-multimode-OM5-flange
Fiber optic LCLC quad adapter multimode OM5 flange
toon meer
Lees verder
algemeen
Categorie
OM5
Connector A
LC female x4
Connector B
LC female x4
Connector type
LC
IL gem.
0.1 dB
IL max.
0.2 dB
Kabelkleur
Lime green
Kleur behuizing
Lime green
Materiaal behuizing
Plastic
toon meer
Toon meer
5,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
24 maanden garantie!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Producten vergelijken (0 / 4)
Vergelijk
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren


✖︎
Sluiten
✕︎