fout meldenFout melden

ACT Fiber optic SC-SC simplex adapter multimode OM1/OM2

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
ACT Fiber optic SC-SC simplex adapter multimode OM1/OM2
ACT-Fiber-optic-SC-SC-simplex-adapter-multimode-OM1-OM2ACT-Fiber-optic-SC-SC-simplex-adapter-multimode-OM1-OM2
Fiber optic SCSC simplex adapter multimode OM1/OM2
toon meer
Lees verder

Alle specificaties

Categorie
OM1, OM2
Connector A
SC female x1
Connector B
SC female x1
Connector type
SC
IL gem.
0.1 dB
IL max.
0.2 dB
Kleur behuizing
Beige
Materiaal behuizing
Plastic
toon meer
Toon meer
2,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
24 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.1/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten