Je bent nog niet ingelogd
DeLOCK 86872 glasvezeladapter SC Zilver
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (donderdag)
❮
❯
De DeLOCK 86872 glasvezeladapter SC is een zilveren adapter uit de categorie glasvezeladapters voor netwerkverbindingen. Deze adapter is speciaal ontworpen voor Single Mode glasvezel en beschikt over SC-aansluitingen. De adapter biedt een betrouwbare verbinding voor professionele netwerktoepassingen en is geschikt voor het verbinden van glasvezelkabels met SC-connectoren. Met zijn compacte uitvoering integreert de adapter gemakkelijk in bestaande netwerkinfrastructuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fiber Standaard | Single Mode |
| Aansluiting type | SC |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2021 |
| EAN | 4043619868728 |
| Vendorcode | 86872 |
| Garantie | 12 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
12 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 12,7 mm |
| Diepte | 27,4 mm |
| Hoogte | 9,3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draad modus structuur | Single-mode |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal connectors | 2 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting type | SC |
| Fiber Standaard | Single Mode |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043619868728 |
| Vendorcode | 86872 |
| Artikelnr | 914093 |
| Merk | DeLock |
| Garantie | 12 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Beschrijving
Met deze SC Simplex-koppeling van Delock kunnen glasvezelconnectoren eenvoudig met elkaar worden verbonden. De koppeling maakt een directe verbinding met de glasvezelkabel mogelijk en is geschikt voor eenvoudige montage in glasvezelaansluitdozen, kasten en patchpanelen. Bescherming door stofkap: De koppeling is voorzien van een passende kap om de huls te beschermen tegen stof en schoon te houden.
Technische details
- Connectoren:
1 x SC Simplex vrouwtje >
1 x SC Simplex vrouwtje - Voor single-mode glasvezel
- Keramische huls
- Met stofhoes
- Montage via metalen houder of schroeven.
- 2 montagegaten
- Diameter van het montagegat: 2,4 mm
- Afstand tussen de schroefgaten: ca. 18 mm
- Paneeluitsparing (BxH): ca. 13,4 x 9,5 mm
- Bedrijfstemperatuur: -20 °C ~ 70 °C
- Materiaal: metaal
- Afmetingen (LxBxH): ca. 27,4 x 12,7 x 9,3 mm
Systeemvereisten
Inhoud van het pakket
Pakket
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯