Je bent nog niet ingelogd
DeLOCK 86875 glasvezeladapter LC 1 stuk(s) Zilver
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (donderdag)
❮
❯
De DeLOCK 86875 glasvezeladapter is een zilveren LC-adapter speciaal ontworpen voor Single Mode glasvezeltoepassingen. Deze adapter uit de Netwerk bedraad productgroep biedt een betrouwbare verbinding voor professionele netwerkinstallaties. Met zijn compacte design en standaard LC-aansluiting is het een veelzijdige oplossing voor het verbinden van glasvezelkabels. De adapter is geschikt voor diverse netwerkomgevingen waar Single Mode glasvezel vereist is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fiber Standaard | Single Mode |
| Aansluiting type | LC |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2021 |
| EAN | 4043619868759 |
| Vendorcode | 86875 |
| Garantie | 12 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
12 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 25,6 mm |
| Diepte | 29,2 mm |
| Hoogte | 9,3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draad modus structuur | Single-mode |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal connectors | 8 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting type | LC |
| Fiber Standaard | Single Mode |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043619868759 |
| Vendorcode | 86875 |
| Artikelnr | 914103 |
| Merk | DeLock |
| Garantie | 12 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Beschrijving
Met deze LC Quad-koppeling van Delock kunnen glasvezelconnectoren eenvoudig met elkaar worden verbonden. De koppeling maakt een directe verbinding met de glasvezelkabel mogelijk en is geschikt voor eenvoudige montage in glasvezelaansluitdozen, kasten en patchpanelen. Bescherming door stofkap: De koppeling is voorzien van een geschikte kap om de huls te beschermen tegen stof en schoon te houden.
Technische details
- Connectoren:
1 x LC Quad vrouwtje >
1 x LC Quad vrouwtje - Voor single-mode glasvezel
- Keramische huls
- Met stofhoes
- Montage via metalen houder of schroeven.
- 2 montagegaten
- Diameter van het montagegat: 2,3 mm
- Afstand tussen de schroefgaten: ca. 30,7 mm
- Paneeluitsparing (BxH): ca. 26,6 x 9,5 mm
- Bedrijfstemperatuur: -20 °C ~ 70 °C
- Materiaal: metaal
- Afmetingen (LxBxH): ca. 29,2 x 25,6 x 9,3 mm
Systeemvereisten
Inhoud van het pakket
Pakket
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯