Je bent nog niet ingelogd
DeLOCK 87947 glasvezeladapter LC/SC 1 stuk(s) Zwart, Blauw
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (donderdag)
❮
❯
De DeLOCK 87947 glasvezeladapter is een handige verbinding voor uw netwerk. Met de LC- en SC-compatibele aansluitingen kunt u uw glasvezeldraad eenvoudig aansluiten. Dit compacte adapter-exemplaar in zwart en blauw is geschikt voor professioneel of particulier gebruik, afhankelijk van uw behoeften. Of u nu een thuis- of kantoornetwerk heeft, deze adapter biedt een betrouwbare en robuuste oplossing voor uw glasvezelverbindingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting type | LC/SC |
| Verkrijgbaar sinds | September 2023 |
| EAN | 4043619879472 |
| Vendorcode | 87947 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Blauw, Zwart |
| Materiaal behuizing | Metaal, Kunststof |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 35,3 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Hoogte | 9,6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal connectors | 2 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting type | LC/SC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043619879472 |
| Vendorcode | 87947 |
| Artikelnr | 949637 |
| Merk | DeLock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Beschrijving
Deze LC Duplex naar SC Duplex hybride koppeling van Delock maakt de conversie van het ene connectortype naar het andere mogelijk. Dit betekent dat LC- en SC-glasvezelkabels eenvoudig met elkaar verbonden kunnen worden en geschikt zijn voor montage in glasvezelaansluitdozen, kasten en patchpanelen. Bescherming door stofkap: De koppeling is voorzien van een geschikte kap om de huls te beschermen tegen stof en schoon te houden.
Technische details
- Connectoren:
1 x LC Duplex mannelijk
1 x SC Duplex vrouwelijk - Invoegverlies < 0,3 dB
- Retourverlies > 60 dB
- Keramische huls
- Met stofhoes
- Montage via metalen houder of met schroeven.
- 2 montagegaten
- Diameter van het montagegat: ca. 2,3 mm
- Afstand tussen de schroefgaten: ca. 18 mm
- Bedrijfstemperatuur: -40 °C ~ 80 °C
- Kleur: blauw/zwart
- Materiaal: kunststof / metaal
- Afmetingen (LxBxH): ca. 70,0 x 35,3 x 9,6 mm
Systeemvereisten
Inhoud van het pakket
Pakket
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯