Je bent nog niet ingelogd
DeLOCK 42022 behuizing voor opslagstations SDD-behuizing Zwart M.2
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De DeLOCK 42022 is een compacte en duurzame behuizing voor het opslaan en transporteren van SSD-stations in M.2-formaat. Met ondersteuning voor twee M.2-stations en een overdrachtsnelheid van 20 Gbit/s via USB-C biedt deze behuizing snelle en eenvoudige toegang tot je gegevens. Dankzij het zwarte, solide design is de DeLOCK 42022 geschikt voor verschillende toepassingen, van professioneel gebruik tot mobiel dataopslag.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | DeLock |
| Aantal M.2 ondersteund | 2 x |
| Overdrachtssnelheid | 20 Gbit/s |
| USB aansluiting | USB-C |
| Verkrijgbaar sinds | April 2024 |
| EAN | 4043619420223 |
| Vendorcode | 42022 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal | Metaal |
| Type product | SDD-behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 5 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 3 A |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Externe adapter | ✓︎ |
| Ingangsstroom AC-adapter | 0,6 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 20 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 68 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 17 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-A, USB Type-C naar USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal M.2 ondersteund | 2 x |
| Ondersteunde lengtes van opslagschijven | 30, 42, 60, 80 mm |
| M.2 Interface | M.2 |
| Opslag schijfgrootte | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| USB-aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal USB-aansluitingen | 2 |
| USB aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Geslacht USB-connector | Vrouwelijk |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| S.M.A.R.T support | ✓︎ |
| UASP-ondersteuning | ✓︎ |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043619420223 |
| Vendorcode | 42022 |
| Artikelnr | 1118083 |
| Merk | DeLock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Beschrijving
Deze aluminium behuizing van Delock maakt de installatie mogelijk van twee M.2 PCIe NVMe SSD's in de formaten 2280, 2260, 2242 en 2230. De behuizing kan via USB op een pc of laptop worden aangesloten. De robuuste metalen behuizing met koelribben zorgt voor een optimale temperatuur van het geheugen. Bij installatie van twee SSD's is het mogelijk om verschillende RAID-modi te gebruiken. Een bijzonder kenmerk van deze behuizing is dat er geen gereedschap nodig is om de M.2 SSD te installeren. Door het deksel met een beetje druk naar achteren te duwen, wordt de SSD met een rubberen nippel aan de printplaat bevestigd en vervolgens wordt het deksel weer vastgeklikt.
Technische details
- Connectoren:
extern:
1 x USB 20 Gbps USB Type-C™ female
1 x USB Type-C™ female (5 V voeding)
intern: 2 x M.2-sleutel M-sleuf - Chipset: JMicron JMS586R
- Ondersteunt M.2-modules in de formaten 2280, 2260, 2242 en 2230 met key M of key B+M op basis van PCIe (NVMe).
- Maximale hoogte van de componenten op de module: 1,5 mm, toepassing van dubbelzijdig gemonteerde modules ondersteund.
- Ondersteunt NVM Express (NVMe)
- Ondersteunt SMART
- Ondersteunt UASP
- Gegevensoverdrachtssnelheid tot 20 Gbps
- 1 x aan/uit-knop
- 1 x resetknop
- DIP-schakelaar voor RAID-modus
- Ondersteunt RAID 0, RAID 1, JBOD en poortvermenigvuldiger.
- 7 x LED-indicator
- Hot Plug, Plug & Play
- Opstartbaar
- Metalen behuizing
- Kleur: zwart
- Afmetingen (LxBxH): ca. 120 x 68 x 17 mm
Specificaties van de voeding
Systeemvereisten
Inhoud van het pakket
Pakket
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯