Je bent nog niet ingelogd
DeLOCK 42013 behuizing voor opslagstations SDD-behuizing Zwart M.2
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De DeLOCK 42013 is een compacte zwarte behuizing speciaal ontworpen voor M.2 SSD-opslagstations. Deze externe behuizing ondersteunt één M.2-schijf en biedt compatibiliteit met zowel PCI Express als SATA-interfaces. Met een snelle USB-A aansluiting bereikt het apparaat overdrachtssnelheden tot 10 Gbit/s, wat zorgt voor efficiënte gegevensoverdracht. De behuizing is ideaal voor gebruikers die hun opslagcapaciteit willen uitbreiden of een draagbare SSD-oplossing zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | DeLock |
| M.2 Interface | PCI Express, SATA |
| Aantal M.2 ondersteund | 1 x |
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| USB aansluiting | USB-A |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| EAN | 4043619420131 |
| Vendorcode | 42013 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | Access, Stroom |
| Materiaal | Metaal |
| Type product | SDD-behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type stroombron | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 45 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele producten | PlayStation 5 |
| Snoerlengte | 0,3 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal M.2 ondersteund | 1 x |
| M.2 Interface | PCI Express, SATA |
| Opslag schijfgrootte | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| USB-aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal USB-aansluitingen | 3 |
| USB aansluiting | USB-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| S.M.A.R.T support | ✓︎ |
| TRIM support | ✓︎ |
| UASP-ondersteuning | ✓︎ |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043619420131 |
| Vendorcode | 42013 |
| Artikelnr | 1166413 |
| Merk | DeLock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Beschrijving
Deze behuizing van Delock maakt de installatie van een M.2 PCIe NVMe SSD in de formaten 2280, 2260 en 2242 mogelijk. Hij wordt rechtstreeks op de PS5 aangesloten met de twee USB Type-A-aansluitingen. De robuuste metalen behuizing met ventilatieopeningen aan de zijkanten zorgt voor een optimale temperatuur van het geheugen. Extra USB Type-A-poort: Deze poort is rechtstreeks doorgestuurd vanaf de PlayStation®. De USB Type-A-poort op de behuizing kan dus nog steeds worden gebruikt om extra USB-apparaten aan te sluiten of om de controller van de gameconsole op te laden. USB-verlengkabel: De meegeleverde verlengkabel kan worden gebruikt om de behuizing aan te sluiten op een PlayStation®4 en zo games naar de M.2 SSD te kopiëren om ze op de PS5 te spelen. Bovendien kan de kabel worden gebruikt om de behuizing aan te sluiten op een pc of laptop. SSD-installatie zonder gereedschap: Het bijzondere aan deze behuizing is dat er geen gereedschap nodig is om de M.2 SSD te installeren. Het deksel kan met een beetje druk naar achteren worden geduwd, waarna de SSD met een rubberen nippel aan de printplaat wordt bevestigd. Vervolgens wordt het deksel weer vastgezet. Er is geen ondersteuning voor SATA M.2 SSD's.
Technische details
- Connectoren:
extern:
2 x SuperSpeed USB 10 Gbps (USB 3.2 Gen 2) Type-A mannelijk
1 x SuperSpeed USB 10 Gbps (USB 3.2 Gen 2) Type-A female
Intern: 1 x 67-pins M.2-sleutel M-sleuf - Ondersteunt M.2-modules in de formaten 2280, 2260 en 2242 met key M of key B+M op basis van PCIe (NVMe).
- Maximale hoogte van de componenten op de module: 1,5 mm, toepassing van dubbelzijdig gemonteerde modules ondersteund.
- Ondersteunt NVM Express (NVMe)
- Ondersteunt UASP
- Ondersteunt TRIM
- Ondersteunt SMART
- Gegevensoverdrachtssnelheid tot 10 Gbps
- LED-indicator voor stroom en toegang
- Metalen behuizing
- Afmetingen (LxBxH): ca. 120 x 45 x 15 mm
- Hot Plug, Plug & Play
Systeemvereisten
Inhoud van het pakket
Pakket
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯