Je bent nog niet ingelogd
DeLOCK 64103 interfacekaart/-adapter Intern Mini PCIe
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
De DeLOCK 64103 is een interne Mini PCIe interfacekaart die een praktische uitbreiding vormt voor uw systeem. Deze adapter beschikt over één interne SATA-poort en maakt gebruik van een M.2-aansluiting voor eenvoudige installatie. De kaart behoort tot de categorie IDE/S-ATA uitbreidingskaarten en biedt flexibiliteit voor het toevoegen van extra opslagmogelijkheden. Dankzij het compacte Mini PCIe-formaat past de adapter gemakkelijk in beschikbare slots van compatibele moederborden.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | DeLock |
| Aantal interne SATA poorten | 1 |
| Aansluiting | M.2 |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
| EAN | 4043619641031 |
| Vendorcode | 64103 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern | ✓︎ |
| Kleur van het product | Groen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 31,5 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoogte | 4,7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal interne SATA poorten | 1 |
| Aansluiting | M.2 |
| Output interface | Mini PCIe |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RAID | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043619641031 |
| Vendorcode | 64103 |
| Artikelnr | 1149421 |
| Merk | DeLock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Beschrijving
Deze adapter van Delock maakt de aansluiting mogelijk van een Mini PCIe-module in half- of full-size formaat. De adapter kan via een M.2-interface in het systeem worden geïnstalleerd. De converter ondersteunt modules met USB- of PCIe(x1)-signaaloverdracht.
Technische details
- Connectoren:
1 x 59-pins M.2-sleutel B+M mannelijk
1 x Mini PCIe-slot (half formaat / volledig formaat) - Interface: USB / PCIe
- Geschikt voor modules van volledige en halve grootte.
- Afmetingen (LxBxH): ca. 80,0 x 31,5 x 4,7 mm
Systeemvereisten
Inhoud van het pakket
Pakket
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
