Je bent nog niet ingelogd
DeLOCK 90413 interfacekaart/-adapter Intern Parallel, RS-232
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
De DeLOCK 90413 is een interne uitbreidingskaart voor het toevoegen van RS-232 seriële verbindingen aan computers met PCI-Express aansluiting. Deze interfacekaart biedt compatibiliteit met legacy apparatuur en toepassingen die afhankelijk zijn van seriële communicatie. De kaart wordt intern geïnstalleerd en maakt gebruik van de PCI-E slot van uw motherboard voor dataoverdracht. Geschikt voor gebruikers die seriële poorten nodig hebben voor industriële toepassingen, oudere apparaten of specifieke softwareintegraties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | DeLock |
| Intern | ✓︎ |
| Hostinterface | PCI-E |
| Output interface | RS-232 |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2021 |
| EAN | 4043619904136 |
| Vendorcode | 90413 |
| Garantie | 12 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
12 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Seriële poort(en) | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern | ✓︎ |
| Kleur Product | Groen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 59 mm |
| Diepte | 79 mm |
| Slots (aantal) | 11 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde drivers | ✓︎ |
| Montagebeugels meegeleverd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hostinterface | PCI-E |
| Output interface | RS-232 |
| Parallelle poort(en) | 1 |
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
| Uitbreidingskaartstandaard | PCIe 1.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Data transfer snelheid (max) | 0,0004608 Gbit/s |
| FIFO (First In, First Out) | 256 B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043619904136 |
| Vendorcode | 90413 |
| Artikelnr | 1009044 |
| Merk | DeLock |
| Garantie | 12 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Beschrijving
De PCI Express-kaart van Delock breidt een pc uit met twee externe seriële poorten en één externe parallelle poort. Diverse apparaten zoals een scanner, printer, muis, enzovoort, kunnen op deze kaart worden aangesloten.
Technische details
- Connectoren:
extern:
2 x seriële RS-232 DB9 mannelijke connector (aparte achterbeugel)
1 x Parallel DB25 vrouwelijk
intern:
1 x PCI Express x1, V1.1 - Chipset: WCH CH382L
- Bedrijfstemperatuur: -40 °C ~ 85 °C
- Relatieve luchtvochtigheid: 0 - 95 % (niet-condenserend)
- Afmetingen (LxBxH): ca. 79 x 59 x 11 mm
- Seriespecificatie:
- Gegevensoverdrachtssnelheid tot 460,8 Kbps
- FIFO: 256 bytes
- Compatibel met 16C950 UART
- Parallelle specificatie:
- Gegevensoverdrachtssnelheid tot 1,5 Mbps
- Ondersteunt SPP-, Byte- en ECP-modus.
Systeemvereisten
Inhoud van het pakket
Pakket
Toon meer
❮
❯
