Je bent nog niet ingelogd
DeLOCK 90410 interfacekaart/-adapter Intern RS-232
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
De DeLOCK 90410 interfacekaart/-adapter biedt een eenvoudige en betrouwbare manier om seriële RS-232-apparaten aan te sluiten op uw computer via een PCI-Express-sleuf. Met deze kaart kunt u seriële apparaten, zoals modems, printers of andere randapparatuur, verbinden met uw systeem. De DeLOCK 90410 is een handige oplossing voor het uitbreiden van uw computer's functionaliteit, waardoor u uw productiviteit kunt verhogen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | DeLock |
| Intern | ✓︎ |
| Hostinterface | PCI-E |
| Output interface | RS-232 |
| Verkrijgbaar sinds | December 2021 |
| EAN | 4043619904105 |
| Vendorcode | 90410 |
| Garantie | 12 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
12 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Seriële poort(en) | 4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern | ✓︎ |
| Kleur Product | Groen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 61 mm |
| Diepte | 82 mm |
| Slots (aantal) | 16 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde drivers | ✓︎ |
| Montagebeugels meegeleverd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Datastroombeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hostinterface | PCI-E |
| Output interface | RS-232 |
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
| Uitbreidingskaart vormfactor | Low-profile |
| Uitbreidingskaartstandaard | PCIe 1.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Data transfer snelheid (max) | 0,0001152 Gbit/s |
| FIFO (First In, First Out) | 256 B |
| Stop bits | 1, 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Data bits | 5, 6, 7, 8 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043619904105 |
| Vendorcode | 90410 |
| Artikelnr | 1033073 |
| Merk | DeLock |
| Garantie | 12 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Beschrijving
De PCI Express-kaart van Delock breidt een pc uit met vier externe seriële RS-232-poorten. Diverse apparaten, zoals scanners, protocolconverters, IoT-apparaten, enz., kunnen op deze kaart worden aangesloten. Dankzij het compacte formaat kan de PCI Express-kaart, met behulp van de meegeleverde beugels, ook in een mini-pc worden geïnstalleerd.
Technische details
- Connectoren:
extern:
2 x seriële RS-232 DB9 mannelijke connector
2 x seriële RS-232 DB9 mannelijke connector (aparte achterbeugel)
intern:
1 x PCI Express x1, V1.1 - Chipset: WCH CH384L
- Compatibel met UART 16C550, 16C552, 16C554
- Gegevensoverdrachtssnelheid tot 115,2 Kbps
- FIFO: 256 bytes
- Databits: 5, 6, 7, 8
- Stopbits: 1, 2
- Pariteit: even, oneven, geen, teken, spatie
- Flow control: geen, hardware RTS/CTS, software XON/XOFF
- Bedrijfstemperatuur: -40 °C ~ 85 °C
- Relatieve luchtvochtigheid: 0 - 95 % (niet-condenserend)
- Afmetingen (LxBxH): ca. 82 x 61 x 16 mm
Systeemvereisten
Inhoud van het pakket
Pakket
Toon meer
❮
❯
