Je bent nog niet ingelogd
DeLOCK 90411 interfacekaart/-adapter Intern RS-232
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
De DeLOCK 90411 is een interne interfacekaart die de mogelijkheid biedt om seriële RS-232-verbindingen toe te voegen aan uw computer. Met een PCI-E-hostinterface is deze kaart eenvoudig te installeren en geschikt voor verschillende toepassingen die seriële communicatie vereisen. Het compacte ontwerp maakt deze kaart een handige oplossing om uw computersysteem uit te breiden met betrouwbare seriële connectiviteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | DeLock |
| Intern | ✓︎ |
| Hostinterface | PCI-E |
| Output interface | RS-232 |
| Verkrijgbaar sinds | December 2021 |
| EAN | 4043619904112 |
| Vendorcode | 90411 |
| Garantie | 12 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
12 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Seriële poort(en) | 8 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern | ✓︎ |
| Kleur Product | Groen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 78 mm |
| Diepte | 93 mm |
| Slots (aantal) | 12 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde drivers | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | RS-232 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Datastroombeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hostinterface | PCI-E |
| Output interface | RS-232 |
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
| Uitbreidingskaartstandaard | PCIe 1.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Data transfer snelheid (max) | 0,0009216 Gbit/s |
| FIFO (First In, First Out) | 256 B |
| Maximum kabellengte | 0,45 m |
| Stop bits | 1, 1.5, 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Data bits | 5, 6, 7, 8 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043619904112 |
| Vendorcode | 90411 |
| Artikelnr | 1033077 |
| Merk | DeLock |
| Garantie | 12 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Beschrijving
De PCI Express-kaart van Delock breidt een pc uit met acht externe seriële RS-232-poorten. Diverse apparaten, zoals scanners, protocolconverters, IoT-apparaten, enz., kunnen op deze kaart worden aangesloten. De fan-out-kabel van circa 45 cm lang biedt een hoge mate van flexibiliteit bij de acht RS-232-poorten en vereenvoudigt de bediening van computers, machines, apparatuur, enz.
Technische details
- Connectoren:
extern:
1 x DB62 vrouwelijk
verbindingskabel: DB62 mannelijk > 8 x seriële RS-232 DB9 mannelijk
intern:
1 x PCI Express x1, V1.1 - Chipset: SystemBase 16C1058PCI
- Compatibel met 16C550 UART
- Gegevensoverdrachtssnelheid tot 921,6 Kbps
- FIFO: 8 x 256 bytes
- Databits: 5, 6, 7, 8
- Stopbits: 1, 1,5, 2
- Pariteit: even, oneven, geen, teken, spatie
- Flow control: geen, hardware RTS/CTS, software XON/XOFF
- Bedrijfstemperatuur: 0 °C ~ 70 °C
- Kabellengte inclusief connectoren: ca. 45 cm
- Afmetingen (LxBxH): ca. 93 x 78 x 12 mm
Systeemvereisten
Inhoud van het pakket
Pakket
Toon meer
❮
❯
