Je bent nog niet ingelogd
DeLOCK 95270 interfacekaart/-adapter Intern RS-232
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
De DeLOCK 95270 is een interne seriële uitbreidingskaart waarmee u RS-232-connectiviteit aan uw computer toevoegt. Deze PCI-Express-kaart is ontworpen voor interne installatie en biedt een betrouwbare verbinding voor seriële apparaten. Met zijn compacte vorm integreert deze adapter naadloos in uw bestaande systeem. Ideaal voor gebruikers die aanvullende seriële poorten nodig hebben voor diverse toepassingen en randapparatuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | DeLock |
| Intern | ✓︎ |
| Hostinterface | PCI-E |
| Output interface | RS-232 |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
| EAN | 4043619952700 |
| Vendorcode | 95270 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Seriële poort(en) | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern | ✓︎ |
| Kleur Product | Groen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Slots (aantal) | 8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde drivers | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Datastroombeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hostinterface | PCI-E |
| Output interface | RS-232 |
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
| Uitbreidingskaartstandaard | PCIe 2.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Data transfer snelheid (max) | 0,001 Gbit/s |
| FIFO (First In, First Out) | 256 B |
| Flow Control type | RTS/CTS, XON/XOFF |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2016, Windows Server 2019 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Data bits | 5, 6, 7, 8, 9 |
| Parity bit | Even, Mark, Nee, Odd, Ruimte |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043619952700 |
| Vendorcode | 95270 |
| Artikelnr | 1149769 |
| Merk | DeLock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Beschrijving
De M.2 naar seriële kaart van Delock breidt de pc uit met twee externe RS-232-poorten. Diverse apparaten zoals scanners, protocolomzetters, IoT-apparaten, enzovoort, kunnen op de kaart worden aangesloten. Met behulp van de meegeleverde sleufbeugels en RS-232-kabels is de M.2-kaart geschikt voor installatie in elke computerbehuizing.
Technische details
- Connectoren:
1 x 59-pins M.2-sleutel B+M mannelijk
2 x seriële RS-232 DB9 mannelijke connector - Interface: PCIe 2.1 (x1)
- Chipset: ASIX AX99100
- Compatibel met 16C950 UART
- Gegevensoverdrachtssnelheid tot 921,6 Kbps
- Databits: 5, 6, 7, 8, 9
- Flow control: geen, Xon/Xoff, RTS/CTS
- Pariteit: even, oneven, geen, teken, spatie
- FIFO: 256 bytes
- Ondersteunt Active State Power Management (ASPM).
- Ondersteunt Direct Memory Access (DMA)
- Ondersteunt de langzame IrDA-modus tot 115 Kbps.
- Formaatfactor: M.2 2280
- Afmetingen (LxBxH): ca. 80 x 22 x 8 mm
Systeemvereisten
Inhoud van het pakket
Pakket
Toon meer
