Je bent nog niet ingelogd
ASUS TUF-GAMING-1000G PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
+ 25 EUR Cashback
❮
❯
❮
❯
116x
De ASUS TUF-GAMING-1000G is een robuuste 1000W PSU met 80 Plus Gold certificering voor efficiënte energieverbruik. Met modulair design biedt deze voeding flexibiliteit bij kabelbeheer. De 135mm-ventilator zorgt voor effectieve koeling, terwijl vier 6+2 pins PCI-E connectors en twee 12VHPWR-aansluitingen krachtige grafische kaarten ondersteunen. Met vijf SATA-connectors biedt het voldoende connectiviteitsopties voor veelzijdige systeemconfiguraties. De zwarte afwerking past in moderne computerbehuizingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 1000 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| 12VHPWR | 2 x |
| SATA power connector | 5 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | Asus |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2022 |
| EAN | 4711081786412 |
| Vendorcode | 90YE00S1-B0NA00 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ 25 EUR Cashback
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Cybenetics Certificaat | Gold |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Efficientie | 92 procent |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 1000 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 130 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 130 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 9,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Max current output (+3.3V) | 25 A |
| Max current output (+5V) | 25 A |
| Max current output (+5vsb) | 3 A |
| Max current output (-12v) | 0.8 A |
| Max current output (+12v) | 83.3 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Gewicht | 2480 gram |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief kabelbinder(s) | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC, CPU, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 4-pins Molex power | 4 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI Express connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SATA power connector | 5 x |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | 2 x |
| Lengte CPU-stroomkabel | 65 cm |
| Lengte PCI Express-stroomkabel | 67,5 cm |
| Lengte SATA-stroomkabel | 120,400 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 61 cm |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 150,400 mm |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| PCI Express-voedingsconnectoren (16-pins) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 3.1 |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Vermogen (continu) | 1000 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711081786412 |
| Vendorcode | 90YE00S1-B0NA00 |
| Artikelnr | 1072008 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
Ontvang nu 25 EUR Cashback!
Ontvang nu 25 euro cashback bij aankoop van geselecteerde ASUS producten!
Actieperiode: 20-05-2026 t/m 31-08-2026
Claimperiode: 03-06-2025 t/m 30-09-2025
*Cashback is te claimen via ASUS
Actieperiode: 20-05-2026 t/m 31-08-2026
Claimperiode: 03-06-2025 t/m 30-09-2025
*Cashback is te claimen via ASUS
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vergelijkbare producten
+ 25 EUR Cashback
❮
❯
❮
❯


