Je bent nog niet ingelogd
ASUS TUF-Gaming 850G PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
89x
De ASUS TUF-Gaming 850G is een robuuste voeding met een vermogen van 850 Watt, ontworpen voor gamingenthousiasten en content creators. Met Gold-certificering biedt deze PSU uitstekende energie-efficiëntie. De modulaire opzet stelt u in staat onnodige kabels uit te sluiten voor betere airflow in uw behuizing. Uitgerust met een 135 mm ventilator, drie 6+2 pins PCI-E aansluitingen, één 12VHPWR-connector en vijf SATA-connectors, levert deze voeding voldoende connectiviteit voor krachtige grafische kaarten en meerdere opslagapparaten. De zwarte afwerking past perfect in moderne gaming-setups.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 850 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 3 x |
| 12VHPWR | 1 x |
| SATA power connector | 5 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | Asus |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2022 |
| EAN | 4711081786573 |
| Vendorcode | 90YE00S2-B0NA00 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Cybenetics Certificaat | Gold |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Efficientie | 92 procent |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 850 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 130 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 130 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 9,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Max current output (+3.3V) | 25 A |
| Max current output (+5V) | 25 A |
| Max current output (+5vsb) | 3 A |
| Max current output (-12v) | 0.8 A |
| Max current output (+12v) | 70.8 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Gewicht | 2380 gram |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | AC, CPU, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 4-pins Molex power | 4 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI Express connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SATA power connector | 5 x |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | 2 x |
| Lengte CPU-stroomkabel | 65 cm |
| Lengte PCI Express-stroomkabel | 67,5 cm |
| Lengte SATA-stroomkabel | 120,400 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 61 cm |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 150,400 mm |
| 6+2 pins PCI-E power | 3 x |
| PCI Express-voedingsconnectoren (16-pins) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 3.1 |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 850 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711081786573 |
| Vendorcode | 90YE00S2-B0NA00 |
| Artikelnr | 1072022 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


