Xilence Gaming Gold Series XP650R12 power supply unit 650W Zwart PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
2x
De Xilence Gaming Gold Series XP650R12 is een krachtige 650-watt power supply unit voor gaming-pc's. Met een 80 Plus Gold-certificaat biedt deze voeding een hoge efficiëntie en betrouwbaarheid. De 120mm-ventilator zorgt voor een stille werking, terwijl de 6+2-pins PCI-E-connectoren en 6 SATA-aansluitingen ruimte bieden voor veeleisende hardware. In een stijlvol zwart design past deze niet-modulaire voeding perfect in elke gaming-setup.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Vermogen (continu)650 Watt
80 Plus CertificaatGold
Fan Diameter120 mm
Modulair (PSU)Niet-modulair
6+2 pins PCI-E power3 x
SATA power connector6 x
Kleur ProductZwart
Merk Xilence
Verkrijgbaar sindsMei 2023
EAN4044953503306
VendorcodeXN320
Specificaties
Certificaten
Eigenschap Waarde
80 Plus Certificaat Gold
Certificaten van naleving RoHS, WEEE
Design
Kleur verlichting Geen
Kleur Product Zwart
Koeling Actief
Energie
AC-ingangsfrequentie 50 - 60 Hz
AC-ingangsspanning 200 - 240 V
Gecombineerd vermogen (+12V) 650 W
Gecombineerd vermogen (+3.3V) 100 W
Gecombineerd vermogen (+5V) 100 W
Max current output (+3.3V) 20 A
Max current output (+5V) 20 A
Max current output (+5vsb) 3 A
Max current output (-12v) 0.3 A
Max output current (+12V1) 54,1 A
Maximale ingangsstroom (@220V) 6,3 A
Piekvermogen 650 W
Active PFC✓︎
Stroom 6.3 A
Overspanningsbeveiliging✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 195 mm
Diepte 270 mm
Gewicht 2300 gram
Hoogte 95 mm
Interne aansluitingen
USB ✖︎
Invoerapparaat
Bedoeld voor PC
Overige specificaties
Bearing technologie Hypro Bearing
Poorten & interfaces
SATA power connector 6 x
20+4 pins ATX power connector 1 x
Modulair (PSU) Niet-modulair
4+4 pins CPU power 1 x
Lengte stroomkabel moederbord 55 cm
6+2 pins PCI-E power 3 x
Prestatie
Netschakelaar✓︎
ATX Versie 2.52
Fan Diameter 120 mm
Formaat voeding ATX
Technische details
Duurzaamheidscertificaten ErP
Naleving van duurzaamheid✓︎
Vermogen (continu) 650 Watt
Product informatie
EAN4044953503306
VendorcodeXN320
Artikelnr1080658
MerkXilence
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsMei 2023
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
9,-
Normaal 14,95
3,-
Normaal 4,95
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vergelijkbare producten
be quiet! Pure Power 12 750W PSU / PC voeding
28x
. Levertijd:
Meer productinformatie
28x
Seasonic G12 GC-850 PSU / PC voeding
49x
. Levertijd:
Meer productinformatie
49x
be quiet! Pure Power 12 1000W PSU / PC voeding
57x