Je bent nog niet ingelogd
ASUS TUF-Gaming 1200W PSU / PC voeding
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
+ 30 EUR Cashback
❮
❯
❮
❯
49x
De ASUS TUF-Gaming 1200W PSU is een modulaire voeding met 1200 Watt continu vermogen, voorzien van Gold-certificering voor efficiëntie. Het apparaat beschikt over een grote 135 mm-ventilator voor optimale koeling. Met drie 6+2 pins PCI-E aansluitingen en twee 12VHPWR-connectors biedt het uitstekende flexibiliteit voor high-end grafische kaarten. De vijf SATA power connectors zorgen voor voldoende aansluitmogelijkheden. Het modulaire ontwerp maakt het eenvoudig om kabels aan te passen, terwijl het zwarte design perfect in elke gaming-setup past.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 1200 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 3 x |
| 12VHPWR | 2 x |
| SATA power connector | 5 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | Asus |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
| EAN | 4711081786252 |
| Vendorcode | 90YE00S0-B0NA00 |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ 30 EUR Cashback
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Cybenetics Certificaat | Gold |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Efficientie | 92 procent |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 1188 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 130 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 130 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 9,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Max current output (+3.3V) | 25 A |
| Max current output (+5V) | 25 A |
| Max current output (+5vsb) | 3 A |
| Max current output (-12v) | 0.8 A |
| Max current output (+12v) | 99 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Gewicht | 2660 gram |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief kabelbinder(s) | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC, CPU, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 4-pins Molex power | 4 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI Express connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SATA power connector | 5 x |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | 2 x |
| Lengte CPU-stroomkabel | 65 cm |
| Lengte PCI Express-stroomkabel | 67,5 cm |
| Lengte SATA-stroomkabel | 120,400 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 61 cm |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 150,400 mm |
| 6+2 pins PCI-E power | 3 x |
| PCI Express-voedingsconnectoren (16-pins) | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 3.1 |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Vermogen (continu) | 1200 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711081786252 |
| Vendorcode | 90YE00S0-B0NA00 |
| Artikelnr | 1081829 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
Ontvang nu 30 EUR Cashback!
Ontvang nu 30 euro cashback bij aankoop van geselecteerde ASUS producten!
Actieperiode: 20-05-2026 t/m 31-08-2026
Claimperiode: 03-06-2025 t/m 30-09-2025
*Cashback is te claimen via ASUS
Actieperiode: 20-05-2026 t/m 31-08-2026
Claimperiode: 03-06-2025 t/m 30-09-2025
*Cashback is te claimen via ASUS
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
+ 30 EUR Cashback
❮
❯
❮
❯


