Je bent nog niet ingelogd
Chieftec POLARIS PRO 1300W power supply unit Zwart PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Chieftec POLARIS PRO 1300W is een volledig modulaire voeding uit de professionele POLARIS PRO-lijn. Met een continu vermogen van 1300 Watt en 80 Plus Platinum-certificering biedt deze zwarte PSU efficiënte stroomvoorziening voor high-end gaming- en workstation-systemen. De voeding beschikt over een grote 135 mm ventilator voor optimale koeling, 6 PCI-E power-aansluitingen en 12 SATA-connectors. De modulaire kabelaansluiting stelt gebruikers in staat overtollige kabels te vermijden voor betere airflow en een netter geheel.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 1300 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Platinum |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 6 x |
| SATA power connector | 12 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | Chieftec |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
| EAN | 753263078162 |
| Vendorcode | PPX-1300FC-A3 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Platinum |
| Cybenetics Certificaat | Platinum |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 120 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 120 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Max current output (+3.3V) | 24 A |
| Max current output (+5V) | 24 A |
| Max current output (+5vsb) | 3 A |
| Max current output (-12v) | 0.3 A |
| Max output current (+12V1) | 108,3 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Stroom | 15-8 A |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Gewicht | 3130 gram |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| 4-pins Molex power | 4 x |
| USB | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bearing technologie | FDB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor diskettestation | ✓︎ |
| SATA power connector | 12 x |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | 2 x |
| Floppy power connector | 1 x |
| Lengte SATA-stroomkabel | 100,550 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 60 cm |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 150,500 mm |
| 6+2 pins PCI-E power | 6 x |
| PCI Express-voedingsconnectoren (16-pins) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 3.0 |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Power factor | 0, 9 |
| Vermogen (continu) | 1300 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 753263078162 |
| Vendorcode | PPX-1300FC-A3 |
| Artikelnr | 1091497 |
| Merk | Chieftec |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


