Je bent nog niet ingelogd
Inter-Tech Argus RGB-600W II power supply unit ATX Zwart PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
2x
De Inter-Tech Argus RGB-600W II is een niet-modulaire ATX voeding met een continu vermogen van 600 Watt, ideaal voor standaard pc-configuraties. Met een Bronze 80 Plus certificaat levert deze PSU efficiënte stroomvoorziening. De 140mm fan en RGB LED-verlichting zorgen voor optimale koeling en een aantrekkelijke uitstraling. Met 2x 6+2 pins PCI-E connectors en 6 SATA power connectors biedt deze zwarte voeding voldoende aansluitingen voor veelzijdige compatibiliteit met moderne computeronderdelen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 600 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Bronze |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Modulair (PSU) | Niet-modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 2 x |
| SATA power connector | 6 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | Inter Tech |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2020 |
| EAN | 4260455644921 |
| Vendorcode | 88882146 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Inter-Tech Argus RGB-500W II power supply unit PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
500 Watt
Bekijk vergelijking
€ 41,95
Inter-Tech Argus RGB-600W II power supply unit ATX Zwart PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
600 Watt
Bekijk vergelijking
Huidig
Inter-Tech Argus RGB-650W CM II power supply unit PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
650 Watt
Bekijk vergelijking
€ 73,95
Inter-Tech Argus RGB-700W II power supply unit PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
700 Watt
Bekijk vergelijking
€ 75,95
Inter-Tech Argus RGB-750W CM II power supply unit ATX Zwart PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
750 Watt
Bekijk vergelijking
€ 74,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Bronze |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 47 - 63 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Efficientie | 85 procent |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 600 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 100 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 100 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 12,5 W |
| Max current output (+3.3V) | 20 A |
| Max current output (+5V) | 20 A |
| Max current output (+5vsb) | 2.5 A |
| Max current output (-12v) | 0.3 A |
| Max current output (+12v) | 50 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 125 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Gewicht | 1620 gram |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 4-pins Molex power | 3 x |
| USB | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ventilator locatie | Boven |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI Express connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor diskettestation | ✓︎ |
| SATA power connector | 6 x |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| Modulair (PSU) | Niet-modulair |
| 4+4 pins CPU power | ✓︎ |
| Floppy power connector | 1 x |
| Lengte CPU-stroomkabel | 55 cm |
| Lengte PCI Express-stroomkabel | 55 cm |
| Lengte SATA-stroomkabel | 450,600,750 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 55 cm |
| 6+2 pins PCI-E power | 2 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 2.3 |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 600 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260455644921 |
| Vendorcode | 88882146 |
| Artikelnr | 1101170 |
| Merk | Inter Tech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯


