Je bent nog niet ingelogd
ASUS TUF-Gaming 1000W Gold White PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
+ 25 EUR Cashback
❮
❯
❮
❯
81x
De ASUS TUF-Gaming 1000W Gold White PSU is een krachtige voeding voor high-end gamingtoepassingen. Met een continu vermogen van 1000 Watt en Gold-certificering biedt het uitstekende efficiëntie en betrouwbaarheid. Het modulaire ontwerp met 135mm-ventilator zorgt voor betere kabelorganisatie en airflow. De voeding beschikt over vier 6+2 pins PCI-E connectoren, één 12VHPWR-aansluiting, vijf SATA-connectoren en is afgewerkt in elegant wit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 1000 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| 12VHPWR | 1 x |
| SATA power connector | 5 x |
| Kleur Product | Wit |
| Merk | Asus |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
| EAN | 4711387275993 |
| Vendorcode | 90YE00S5-B0NA00 |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ 25 EUR Cashback
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Cybenetics Certificaat | Gold |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Wit |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Efficientie | 92 procent |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 1000 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 130 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 130 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 9,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Max current output (+3.3V) | 25 A |
| Max current output (+5V) | 25 A |
| Max current output (+5vsb) | 3 A |
| Max current output (-12v) | 0.8 A |
| Max current output (+12v) | 83.3 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Gewicht | 2480 gram |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief kabelbinder(s) | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC, CPU, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 4-pins Molex power | 4 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bearing technologie | Kogellager |
| PCI Express connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SATA power connector | 5 x |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | 2 x |
| Lengte CPU-stroomkabel | 65 cm |
| Lengte PCI Express-stroomkabel | 67,5 cm |
| Lengte SATA-stroomkabel | 120,400 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 61 cm |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 150,400 mm |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| PCI Express-voedingsconnectoren (16-pins) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 3.1 |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Vermogen (continu) | 1000 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387275993 |
| Vendorcode | 90YE00S5-B0NA00 |
| Artikelnr | 1107056 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
Ontvang nu 25 EUR Cashback!
Ontvang nu 25 euro cashback bij aankoop van geselecteerde ASUS producten!
Actieperiode: 20-05-2026 t/m 31-08-2026
Claimperiode: 03-06-2025 t/m 30-09-2025
*Cashback is te claimen via ASUS
Actieperiode: 20-05-2026 t/m 31-08-2026
Claimperiode: 03-06-2025 t/m 30-09-2025
*Cashback is te claimen via ASUS
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
+ 25 EUR Cashback
❮
❯
❮
❯


