Inter-Tech SAMA XPH-1200A 1200w PSU / PC voeding
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
12x
De Inter-Tech SAMA XPH-1200A 1200W PSU is een krachtige en efficiënte PC-voeding voor veeleisende systemen. Met een 80 Plus Platinum-certificaat en een groot 120mm-ventilator biedt deze voeding een stabiele en koele stroomvoorziening. Modulaire kabels, meerdere 6+2-pins PCI-E-connectoren en 8 SATA-voedingsconnectoren maken deze PSU zeer flexibel in gebruik. Het zwarte ontwerp past in de meeste computerbehuizingen. Deze Inter-Tech voeding is een betrouwbare keuze voor veeleisende PC-configuraties.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Vermogen (continu)1200 Watt
80 Plus CertificaatPlatinum
Fan Diameter120 mm
Modulair (PSU)Modulair
6+2 pins PCI-E power3 x
12VHPWR1 x
SATA power connector8 x
Kleur ProductZwart
Merk Inter Tech
Verkrijgbaar sindsJuni 2025
EAN4260455648943
Vendorcode88882233
Garantie24 maanden
Toon meer
153,
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
Certificaten
Eigenschap Waarde
80 Plus Certificaat Platinum
Design
Aantal ventilatoren 1 ventilator(en)
Kleur Product Zwart
Koeling Actief
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Gecombineerd vermogen (+12V) 1200 W
Gecombineerd vermogen (+3.3V) 100 W
Gecombineerd vermogen (+5V) 100 W
Gecombineerd vermogen (-12V) 4,8 W
Gecombineerd vermogen(+5Vsb) 15 W
Max current output (+3.3V) 20 A
Max current output (+5V) 20 A
Max current output (+5vsb) 3 A
Max current output (-12v) 0.4 A
Max current output (+12v) 100 A
Active PFC✓︎
Stroom 8/15 A
Overspanningsbeveiliging✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 150 mm
Diepte 155 mm
Gewicht 2600 gram
Hoogte 86 mm
Interne aansluitingen
4-pins Molex power 4 x
USB ✖︎
Invoerapparaat
Bedoeld voor PC
Koeling
Ventilator locatie Boven
Poorten & interfaces
Aantal EPS-aansluitingen 2
SATA power connector 8 x
20+4 pins ATX power connector 1 x
Modulair (PSU) Modulair
4+4 pins CPU power 2 x
EPS-voedingsconnector (4+4 pin)✓︎
6+2 pins PCI-E power 3 x
Prestatie
Netschakelaar✓︎
ATX Versie 3.0
Fan Diameter 120 mm
Formaat voeding ATX
Technische details
Vermogen (continu) 1200 Watt
Product informatie
EAN4260455648943
Vendorcode88882233
Artikelnr1161694
MerkInter Tech
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsJuni 2025
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
9,-
Normaal 14,95
3,-
Normaal 4,95
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vergelijkbare producten
ASUS ROG Loki SFX-L 750W Platinum PSU / PC voeding
27x
. Levertijd:
Meer productinformatie
27x
Enermax EGN1200P power supply unit 1200W Zwart PSU / PC voeding
. Levertijd:
Meer productinformatie
7x
ASUS ROG Loki SFX-L 1000W Platinum PSU / PC voeding
90x