Je bent nog niet ingelogd
MSI MAG A650GLS PCIE5 power supply unit 650 W ATX ATX Zwart PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De MSI MAG A650GLS PCIE5 is een modulaire voedingseenheid met een vermogen van 650 Watt, ideaal voor gamingrigs en werkstations. Met Gold-certificering volgens 80 Plus-standaard biedt deze PSU efficiënte energieomzetting en lagere energiekosten. De unit beschikt over twee 6+2 pins PCI-E aansluitingen voor moderne grafische kaarten, één 12V-2x6 connector en vijf SATA-aansluitingen voor flexibele apparatuuraansluiting. De 135mm-ventilator zorgt voor effectieve koeling, terwijl het modulaire ontwerp onnodig snoeren elimineert voor een netter systeeminterieur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 650 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 2 x |
| 12V-2x6 | 1 x |
| SATA power connector | 5 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | MSI |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 4711377292290 |
| Vendorcode | 306-7ZPHY11-HD8 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
MSI MAG A650GLS PCIE5 power supply unit 650 W ATX ATX Zwart PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
650 Watt
Bekijk vergelijking
Huidig
MSI MAG A750GLS PCIE5 power supply unit 750 W ATX ATX Zwart PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
750 Watt
Bekijk vergelijking
€ 159,95
MSI MAG A1000GLS PCIE5 power supply unit 1000 W ATX ATX Zwart PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
1000 Watt
Bekijk vergelijking
€ 229,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Efficientie | 90 procent |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 648 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 100 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 100 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 12,5 W |
| Max current output (+3.3V) | 18 A |
| Piekvermogen | 1430 W |
| Active PFC | ✓︎ |
| Overspanningsbeveiliging | Onbelaste werking, Te hoog vermogen, Totale overspanningswaarde, Overspanning, Overbelasting, Kortsluiting, Surge & inrush protection (SIP), Onder spanning |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| EPS power connector (8-pin) | ✖︎ |
| 4-pins Molex power | 2 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bearing technologie | FDB |
| PCI Express connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal EPS-aansluitingen | 2 |
| SATA power connector | 5 x |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| EPS-voedingsconnector (4+4 pin) | ✓︎ |
| 6+2 pins PCI-E power | 2 x |
| PCI Express-voedingsconnectoren (16-pins) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ATX Versie | 3.1 |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 650 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377292290 |
| Vendorcode | 306-7ZPHY11-HD8 |
| Artikelnr | 1168838 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


