Je bent nog niet ingelogd
Azza PSAZ-850G power supply unit 850 W ATX ATX Zwart PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De Azza PSAZ-850G is een 850W modulaire voeding met Gold-certificering voor efficiënte stroomlevering. Met twee 6+2-pins PCIe-connectoren en zes SATA-power-aansluitingen biedt deze PSU voldoende capaciteit voor gaming- en professionele systemen. De 120mm-ventilator zorgt voor effectieve koeling, terwijl het modulaire ontwerp flexibiliteit bij bekabeling biedt. Het zwarte design past in diverse PC-kasttypes. De Gold-status garandeert minimaal 90% efficiëntie, wat lagere energiekosten kan betekenen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 850 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 2 x |
| SATA power connector | 6 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | Azza |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 4712839557476 |
| Vendorcode | PSAZ-850G(ATX 3.1) |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, cTUVus |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Kleur Product | Zwart |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 840 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 100 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 100 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 12,5 W |
| Max current output (+3.3V) | 20 A |
| Max current output (+5V) | 20 A |
| Max current output (+5vsb) | 2.5 A |
| Max current output (-12v) | 0.3 A |
| Max current output (+12v) | 70 A |
| Stroom | 10 A |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 4-pins Molex power | 3 x |
| USB | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal EPS-aansluitingen | 1 |
| SATA power connector | 6 x |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| ATX-voedingsconnector (12+4-pins) | ✓︎ |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | ✓︎ |
| EPS-voedingsconnector (4+4 pin) | ✓︎ |
| 6+2 pins PCI-E power | 2 x |
| 6-pins PCI-E power | 2 x |
| PCI Express-voedingsconnectoren (12+4-pins) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✖︎ |
| ATX Versie | 3.1 |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 850 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4712839557476 |
| Vendorcode | PSAZ-850G(ATX 3.1) |
| Artikelnr | 1169062 |
| Merk | Azza |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯


