Je bent nog niet ingelogd
Corsair RM750x Shift 750W PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
15x
De Corsair RM750x Shift is een volledig modulaire 750W voeding met 80 Plus Gold certificering, ontworpen voor efficiënte stroomvoorziening van gamingrigs en workstations. Met drie 6+2 pins PCI-E aansluitingen en één 12VHPWR connector ondersteunt het moderne grafische kaarten. De voeding beschikt over een groot 140mm ventilatorblad voor optimale koeling en blijft daardoor stil. Twaalf SATA-connectoren bieden flexibiliteit voor meerdere drives. Het volledig modulaire ontwerp elimineert overbodige kabels, bevordert betere airflow in je case en vereenvoudigt de installatie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 750 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 3 x |
| 12VHPWR | 1 x |
| SATA power connector | 12 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | Corsair |
| Verkrijgbaar sinds | December 2022 |
| EAN | 0840006653592 |
| Vendorcode | CP-9020251-EU |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Certificaten van naleving | Laagspanningsrichtlijn (LVD), RoHS, UKCA |
| Cybenetics Certificaat | Gold |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 47 - 63 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Efficientie | 90 procent |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 750 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 150 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 150 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Max current output (+3.3V) | 20 A |
| Max current output (+5V) | 20 A |
| Max current output (+5vsb) | 3 A |
| Max current output (+12v) | 62.5 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Stroom | 5 - 10 A |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Gewicht | 1600 gram |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief kabelbinder(s) | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC, DC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 4-pins Molex power | 4 x |
| USB | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC/server |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SATA power connector | 12 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | 1 x |
| EPS-kabellengte | 65 cm |
| EPS-voedingsconnector (4+4 pin) | ✓︎ |
| Lengte PCI Express-stroomkabel | 75 cm |
| Lengte SATA-stroomkabel | 455, 570, 685, 800 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 61 cm |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 450, 550, 650, 750 mm |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| 6+2 pins PCI-E power | 3 x |
| PCI Express-voedingsconnectoren (16-pins) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 3.0 |
| EPS version | 2.92 |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Vermogen (continu) | 750 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 0840006653592 |
| Vendorcode | CP-9020251-EU |
| Artikelnr | 219758 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


