Je bent nog niet ingelogd
be quiet! Dark Power 14 850W PSU / PC voeding
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
26x
De be quiet! Dark Power 14 850W is een modulaire voeding met 850 Watt continu vermogen, voorzien van een 80 Plus Titanium certificaat voor optimale efficiëntie. Met een grote 140mm ventilator zorgt deze PSU voor stille werking. De voeding beschikt over vier 6+2 pins PCI-E aansluitingen voor krachtige grafische kaarten, één 12V-2x6 connector en dertien SATA-aansluitingen. Het modulaire ontwerp biedt flexibiliteit bij bekabeling, terwijl het zwarte design elegant in elke casesamenstelling past.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 850 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Titanium |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| 12V-2x6 | 1 x |
| SATA power connector | 13 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | be quiet! |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
| EAN | 4260052192016 |
| Vendorcode | BP019EU |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
Kies je variant
be quiet! Dark Power 14 850W PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
850 Watt
Bekijk vergelijking
Huidig
be quiet! Dark Power 14 1000W PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
1000 Watt
Bekijk vergelijking
€ 255,00
be quiet! Dark Power 14 1200W PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
1200 Watt
Bekijk vergelijking
€ 299,90
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Titanium |
| Certificaten van naleving | CB, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, TÜV mark, UKCA, WEEE, cTUVus |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Kleur Product | Zwart |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal +12V rail(s) | 4 |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Efficientie | 93,8 procent |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 850 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 120 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 120 W |
| Houd-tijd | 20,7 ms |
| Max current output (+3.3V) | 24 A |
| Max current output (+5V) | 24 A |
| Max current output (+5vsb) | 3 A |
| Max current output (-12v) | 0.5 A |
| Max current output (+12v) | 30 A |
| Max output current (+12V1) | 30 A |
| Max output current (+12V2) | 30 A |
| Max output current (+12V3) | 35 A |
| Max output current (+12V4) | 35 A |
| Maximale ingangsstroom (@110V) | 10 A |
| Maximale ingangsstroom (@220V) | 5 A |
| Piekvermogen | 950 W |
| Active PFC | ✓︎ |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Gewicht | 2200 gram |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Handleidingtalen | Vereenvoudigd Chinees, Duits, Engels, Spaans, Frans, Italiaans, Japans, Pools, Russisch, Thais, Oekraïens |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Kabelbinders inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| 4-pins Molex power | 2 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ventilator snelheid | 0 - 2100 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bearing technologie | FDB |
| PCI Express connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SATA power connector | 13 x |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | 1 x |
| 8-pins CPU power | 1 x |
| EPS-voedingsconnector (4+4 pin) | ✓︎ |
| Lengte CPU-stroomkabel | 70 cm |
| Lengte PCI Express-stroomkabel | 60 cm |
| Lengte SATA-stroomkabel | 600, 750, 900, 1050 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 60 cm |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 900,1050 mm |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| PCI Express voedingsconnectoren (12-pin) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 3.1 |
| EPS version | 2.92 |
| Geluidsniveau | 16 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 uur |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, ErP, Triman |
| Power factor | 0, 98 |
| Vermogen (continu) | 850 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260052192016 |
| Vendorcode | BP019EU |
| Artikelnr | 272264 |
| Merk | Be quiet! |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



