Je bent nog niet ingelogd
be quiet! Dark Power Pro 13 1300W PSU / PC voeding
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
61x
De be quiet! Dark Power Pro 13 1300W is een krachtige PC-voeding met een continu vermogen van 1300 Watt en een 80 Plus Titanium-certificaat voor uitzonderlijk hoog rendement. Deze modulaire voeding is uitgerust met een 135 mm-fan voor stille koeling. Met 6 x 6+2-pins PCI-E-connectors, 2 x 12VHPWR-connectors en 16 x SATA-aansluitingen biedt deze voeding uitstekende connectiviteit voor highend-computers. Beschikbaar in een stijlvol zwart design, gemaakt door het gerespecteerde merk be quiet!.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 1300 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Titanium |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 6 x |
| 12VHPWR | 2 x |
| SATA power connector | 16 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | be quiet! |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| EAN | 4260052189368 |
| Vendorcode | BN331 |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Titanium |
| Certificaten van naleving | CCC, CE, Federal Communications Commission (FCC), UKCA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 115 - 240 V |
| Efficientie | 94,5 procent |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 1300 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 150 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 150 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 17,5 W |
| Houd-tijd | 18 ms |
| Max current output (+3.3V) | 25 A |
| Max current output (+5V) | 25 A |
| Max current output (+5vsb) | 3.5 A |
| Max current output (-12v) | 0.5 A |
| Max output current (+12V1) | 35 A |
| Max output current (+12V2) | 35 A |
| Max output current (+12V3) | 40 A |
| Max output current (+12V4) | 40 A |
| Piekvermogen | 1400 W |
| Active PFC | ✓︎ |
| Stroom | 15 - 9 A |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 200 mm |
| Gewicht | 2410 gram |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief kabelbinder(s) | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | CPU, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| 4-pins Molex power | 0 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bearing technologie | FDB |
| PCI Express connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal PATA power aansluiters | 5 |
| SATA power connector | 16 x |
| ATX power connector (20+4 pin) | ✓︎ |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | 1 x |
| EPS-voedingsconnector (4+4 pin) | ✓︎ |
| Lengte CPU-stroomkabel | 70 cm |
| Lengte PCI Express-stroomkabel | 60 cm |
| Lengte SATA-stroomkabel | 500, 600, 750, 800, 900, 950, 1050 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 60 cm |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 600, 750, 900, 1050 mm |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| 6+2 pins PCI-E power | 6 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 3.0 |
| EPS version | 2.92 |
| Geluidsniveau | 23,2 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 uur |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Power factor | 0, 99 |
| Vermogen (continu) | 1300 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260052189368 |
| Vendorcode | BN331 |
| Artikelnr | 953705 |
| Merk | Be quiet! |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



