Je bent nog niet ingelogd
MSI MPG Ai1300TS PCIE5 PSU / PC voeding
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De MSI MPG Ai1300TS is een krachtige 1300 Watt PSU met Titanium 80 Plus certificering voor maximale efficiëntie. Met volledig modulair design en uitgebreide connectiemogelijkheden is deze voeding geschikt voor geavanceerde gaming- en workstation-setups. De 135mm ventilator zorgt voor effectieve koeling, terwijl de zeven 6+2 pins PCI-E connectors moderne grafische kaarten kunnen voeden. Zwarte afwerking en premium componenten maken dit een professionele keuze voor wie hoge prestaties verlangt.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 1300 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Titanium |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 7 x |
| 12V-2x6 | 2 x |
| SATA power connector | 8 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | MSI |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 4711377406130 |
| Vendorcode | MPG Ai1300TS PCIE5 |
| Garantie | 144 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
144 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Titanium |
| Cybenetics Certificaat | Platinum |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Efficientie | 80 procent |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 1599,96 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 120 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 120 W |
| Maximale ingangsstroom (@110V) | 15 A |
| Maximale ingangsstroom (@220V) | 10 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 190 mm |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| 4-pins Molex power | 4 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor diskettestation | ✓︎ |
| SATA power connector | 8 x |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | 1 x |
| 8-pins CPU power | 1 x |
| EPS-voedingsconnector (4+4 pin) | ✓︎ |
| Lengte stroomkabel moederbord | 60 cm |
| 6+2 pins PCI-E power | 7 x |
| PCI Express voedingsconnectoren (12-pin) | 0 |
| PCI Express-voedingsconnectoren (12+4-pins) | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ATX Versie | 3.1 |
| Fan Diameter | 135 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 1300 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377406130 |
| Vendorcode | MPG Ai1300TS PCIE5 |
| Artikelnr | 977569 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 144 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


