Je bent nog niet ingelogd
Cooler Master Elite Gold 850 - ATX 3.1 - PCIe 5.1 PSU / PC voeding
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
De Cooler Master Elite Gold 850 is een modulaire stroomvoeding met een continu vermogen van 850 Watt, voorzien van een 80 Plus Gold-certificaat voor optimale efficiëntie. Dit model ondersteunt de moderne ATX 3.1- en PCIe 5.1-standaarden, waardoor het geschikt is voor geavanceerde gaming- en workstationsetups. Met twee 6+2 pins PCIe-aansluitingen, één 12V-2x6 connector en vier SATA-aansluitingen biedt het volop connectiviteitsopties. De 120 mm ventilator zorgt voor effectieve koeling, terwijl het modulaire ontwerp kabelbeheer vereenvoudigt. Het zwarte ontwerp past in elke computerbehuizing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 850 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 2 x |
| 12V-2x6 | 1 x |
| SATA power connector | 4 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | Cooler Master |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 4719512162514 |
| Vendorcode | MPX-8505-AFAG-BEU |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Formaat voeding | ATX |
| ATX Versie | 3.1 |
| Vermogen (continu) | 850 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Active PFC | ✓︎ |
| Koeling | Actief |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| 4+4 pins CPU power | 1 x |
| 8-pins CPU power | 1 x |
| 6+2 pins PCI-E power | 2 x |
| 12V-2x6 | 1 x |
| SATA power connector | 4 x |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Hoogte | 86 mm |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | Cooler Master |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| EAN | 4719512162514 |
| Vendorcode | MPX-8505-AFAG-BEU |
| Artikelnr | 998583 |
| Merk | Cooler Master |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯


