Je bent nog niet ingelogd
Intellinet 163682 8AC-uitgang(en) Zwart energiedistributie
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Intellinet 163682 is een professionele energiedistributie-unit met 8 AC-uitgangen. Dit zwarte model is geschikt voor het beheren en distribueren van elektrische stroom naar meerdere apparaten tegelijkertijd. Met een maximale stroomsterkte van 20 ampère biedt dit apparaat een betrouwbare oplossing voor kantoor-, server- en laboratoriumomgevingen. Het gecontroleerde ontwerp zorgt voor veilige stroomverdeling. Deze unit is ideaal voor gebruikers die behoefte hebben aan een compacte en efficiënte manier om verschillende elektronische apparaten tegelijkertijd van stroom te voorzien.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Intellinet |
| Type | Gecontroleerd |
| Stroom (max) | 20 A |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2018 |
| EAN | 766623163682 |
| Vendorcode | 163682 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Monitoring | Stroom, Vocht, Temperatuur, Spanning |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, UL |
| Certificering | FCC, CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Type | Gecontroleerd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Nominale input voltage | 90 - 240 V |
| Spanning | 90 - 240 V |
| Stroom (max) | 20 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 442 mm |
| Diepte | 119,5 mm |
| Gewicht | 1600 gram |
| Hoogte | 44,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Input-connectietype | IEC320 C20 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten | 1 |
| Output op PDU-sticks | 8 AC-uitgang(en) |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stekker | IEC-320 C20 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 766623163682 |
| Vendorcode | 163682 |
| Artikelnr | 1004972 |
| Merk | Intellinet |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
