Je bent nog niet ingelogd
Inter-Tech IPC PDU SA-0416EU 16A
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De Inter-Tech IPC PDU SA-0416EU is een krachtige 16A-stroomverdeler uit de Power Distribution Units-categorie. Deze gecontroleerde, beheerde eenheid biedt flexibiliteit en controle over uw elektrische installatie. Met zijn zwarte behuizing past het eenvoudig in elk kantoor- of serverruimte-interieur. De Inter-Tech IPC PDU SA-0416EU is een praktische oplossing voor het efficiënt distribueren en beheren van uw elektrische netwerk.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Inter Tech |
| Type | Gecontroleerd, Managed |
| Stroom (max) | 16 A |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
| EAN | 4260455648899 |
| Vendorcode | 88887394 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Type | Gecontroleerd, Managed |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Maximaal vermogen | 3680 W |
| Nominale input voltage | 100 - 240 V |
| Spanning | 100 - 240 V |
| Stroom (max) | 16 A |
| Stroomspanning bescherming | Te hoog vermogen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 258 mm |
| Diepte | 212 mm |
| Gewicht | 1690 gram |
| Hoogte | 71 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 0.80 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage mogelijkheden | Horizontaal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten | 1 |
| Output op PDU-sticks | 4 AC-uitgang(en) |
| Stopcontacttypes | Type F |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde netwerkprotocollen | TCP/IP, UDP, HTTP, HTTPs, DHCP, SNMP, Mail |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stekker | IEC-320 C20 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260455648899 |
| Vendorcode | 88887394 |
| Artikelnr | 1161666 |
| Merk | Inter Tech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯