Je bent nog niet ingelogd
Equip 333299 Overspanningsbeveiliging
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
De Equip 333299 is een compacte overspanningsbeveiliging uit de Power distribution units serie. Dit apparaat biedt betrouwbare bescherming voor uw elektrische apparatuur met een maximale stroomcapaciteit van 16 A. Met een inbouwdiepte van slechts 1 U past het naadloos in standaard serverkasten en installaties. Het zwarte ontwerp sluit aan bij professionele omgevingen. Dit product is ideaal voor data centers, kantoren en andere locaties waar elektrische veiligheid essentieel is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Equip |
| Rack Units | 1 U |
| Stroom (max) | 16 A |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
| EAN | 4015867175491 |
| Vendorcode | 333299 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Nominale input voltage | 250 V |
| Stroom (max) | 16 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 229 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Gewicht | 600 gram |
| Hoogte | 45 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.50 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen (B x D x H) | 229 x 45 x 45 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output op PDU-sticks | 3 AC-uitgang(en) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rack Units | 1 U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 300 x 90 x 55 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867175491 |
| Vendorcode | 333299 |
| Artikelnr | 799006 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten