Je bent nog niet ingelogd
Brennenstuhl 1390007009 power uitbreiding
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
1x
De Brennenstuhl 1390007009 is een praktische power uitbreiding uit de categorie power distribution units. Met een maximaal stroomverbruik van 16 ampère biedt dit apparaat betrouwbare stroomverdeling voor uw elektrische apparaten. Het product is uitgevoerd in een moderne combinatie van grijze en zwarte kleuren, waardoor het goed aansluit bij verschillende omgevingen. Deze uitbreiding is geschikt voor huishoudelijk en professioneel gebruik, waarbij u eenvoudig meerdere apparaten tegelijk kunt aansluiten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Brennenstuhl |
| Stroom (max) | 16 A |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 4007123592104 |
| Vendorcode | 1390007009 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uit knop | ✖︎ |
| Aantal producten in verpakking | 1 Stuks |
| Apparaat | Connectie |
| Bediening door mobiele app | ✖︎ |
| Binnen / Buiten | Binnen |
| Draadloos schakelen | ✖︎ |
| Hoek van stopcontact | 45 ° |
| IP-codering | IP20 |
| Kabeltype | H05VV-F 3G 1.5 mm² |
| Kleur | Zilver, Zwart |
| Lengte stroomkabel | 2.00 m |
| Materiaal | ABS |
| Stroom | 16 A |
| Type stroombron | Netvoeding |
| Uitgangsstroom | 16.0 A |
| USB Connectie | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4007123592104 |
| Vendorcode | 1390007009 |
| Artikelnr | 945569 |
| Merk | Brennenstuhl |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
For installation in 19 "network or server cabinets
Stable, compact design housing made of aluminum.
Safety sockets in 45 ° position, also for angle plugs.
With child safety.
Stable, compact design housing made of aluminum.
Safety sockets in 45 ° position, also for angle plugs.
With child safety.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯