Je bent nog niet ingelogd
Intellinet 713986 1U Zwart energiedistributie
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
De Intellinet 713986 1U Zwart energiedistributie is een basis, geschakelde power distribution unit (PDU) met een capaciteit van maximaal 16 A. Deze 1U rackmontage-eenheid is ontworpen voor efficiënte stroomverdeling in IT-omgevingen. Met zijn compacte en robuuste behuizing in zwart of grijs biedt dit model een eenvoudige en betrouwbare oplossing voor stroomverdeling in uw serverruimte of datacenter.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Intellinet |
| Type | Basis, Geschakeld |
| Rack Units | 1 U |
| Stroom (max) | 16 A |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2016 |
| EAN | 766623713986 |
| Vendorcode | 713986 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | UL |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Type | Basis, Geschakeld |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale input voltage | 250 V |
| Stroom (max) | 16 A |
| Stroomspanning bescherming | Overbelasting |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 44,4 mm |
| Diepte | 482,6 mm |
| Gewicht | 1000 gram |
| Hoogte | 44,4 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maat | 48,3 cm (19") |
| Kabellengte | 3.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage mogelijkheden | Horizontaal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output op PDU-sticks | 8 AC-uitgang(en) |
| Stopcontacttypes | Type F |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Rack Units | 1 U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 766623713986 |
| Vendorcode | 713986 |
| Artikelnr | 969710 |
| Merk | Intellinet |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
