Je bent nog niet ingelogd
HP J9828A
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
De HP J9828A is een voeding speciaal ontworpen voor serveromgevingen. Met een continu vermogen van 700 Watt biedt deze voeding voldoende energie voor veeleisende serverapplicaties. De voeding is voorzien van een 92 mm ventilator voor efficiënte warmteafvoer en betrouwbare prestaties. Dit model is geschikt voor organisaties die op zoek zijn naar een betrouwbare voedingsoplossing voor hun serverinfrastructuur. De HP J9828A ondersteunt een stabiele energietoevoer in professionele datacenters en serveromgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Vermogen (continu) | 700 Watt |
| Toepassing | Server |
| Fan Diameter | 92 mm |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 888182680131 |
| Vendorcode | J9828A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 2 x |
| Kleur Product | Zilver |
| Type koeling | Actief |
| Type product | Voeding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Spanning | 240 v |
| Vermogen (continu) | 700 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 189.2 mm |
| Diepte | 158.7 mm |
| Gewicht | 2440 gram |
| Hoogte | 129.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Toepassing | Server |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Formaat | 2U |
| Fan Diameter | 92 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 888182680131 |
| Vendorcode | J9828A |
| Artikelnr | 768797 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten