Je bent nog niet ingelogd
Hewlett Packard Enterprise Aruba X372 54VDC 1050W 110-240VAC Power Supply 1050W Metallic
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
De Hewlett Packard Enterprise Aruba X372 is een robuuste servervoeding met een continu vermogen van 1050 Watt. Dit model is speciaal ontworpen voor serveromgevingen en biedt een uitgangsspanning van 54VDC. De voeding ondersteunt ingangsSpanningen van 110-240VAC, wat flexibiliteit biedt voor verschillende installatielocaties. Met een 40mm ventilator zorgt het systeem voor efficiënte koeling tijdens bedrijf. Dit metallic uitgevoerde model integreert naadloos in professionele serverinfrastructuren waar betrouwbare stroomvoorziening essentieel is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Vermogen (continu) | 1050 Watt |
| Toepassing | Server |
| Fan Diameter | 40 mm |
| Verkrijgbaar sinds | September 2016 |
| EAN | 888793596739 |
| Vendorcode | JL087A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Compatibiliteit | Aruba 3810 |
| Intern | ✓︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Type koeling | Actief |
| Type product | Voeding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Spanning | 240 v |
| Vermogen (continu) | 1050 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 83.1 mm |
| Diepte | 225.6 mm |
| Gewicht | 880 gram |
| Hoogte | 40.1 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Toepassing | Server |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Diameter | 40 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 888793596739 |
| Vendorcode | JL087A |
| Artikelnr | 979063 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten