Je bent nog niet ingelogd
Samsung EP-T1510XWEGEU 15W USB-lader Wit met kabel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
1x
De Samsung EP-T1510XWEGEU is een compacte 15W USB-C lader in wit, ontworpen voor efficiënt laden van compatibele apparaten. Met een ingebouwde kabel van 1 meter biedt deze voeding maximale flexibiliteit en gemak. De 15 Watt vermogensuitvoer zorgt voor snelle energieoverdracht. Dit model uit de USB-laderreeks combineert Samsungs betrouwbare technologie met een elegant, minimalistisch design. Ideaal voor thuisgebruik, op kantoor of onderweg. De lader is compact en praktisch voor dagelijks gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Aansluiting | USB-C |
| Kabellengte | 1.00 m |
| Vermogen | 15 Watt |
| Kleur Product | Wit |
| Verkrijgbaar sinds | December 2021 |
| EAN | 8806092709904 |
| Vendorcode | EP-T1510XWEGEU |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Vermogen | 15 Watt |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Output Voltage | 5, 9 V |
| Type stroombron | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 37 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Gewicht | 39 gram |
| Hoogte | 22.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lader compatibiliteit | Universeel |
| Type oplader | Binnen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806092709904 |
| Vendorcode | EP-T1510XWEGEU |
| Artikelnr | 1034708 |
| Merk | Samsung |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯