Je bent nog niet ingelogd
Green Cell CHARGC08 oplader voor mobiele apparatuur Zwart Binnen
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
De Green Cell CHARGC08 is een compacte USB-lader voor binnen met dubbele aansluitingen. Dit model beschikt over USB-A en USB-C poorten, waardoor je gelijktijdig meerdere apparaten kunt opladen. Met een vermogen van 65 Watt en uitgangen van 1.7 en 3.25 Ampère is deze zwarte lader geschikt voor smartphones, tablets en andere mobiele apparaten. Het compacte ontwerp maakt het een praktische keuze voor thuis of onderweg.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Noname |
| Aansluiting | USB-A, USB-C |
| Vermogen | 65 Watt |
| Output | 1.7, 3.25 A |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
| EAN | 5907813969102 |
| Vendorcode | CHARGC08 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | Elektromagnetische compatibiliteit (EMC), Laagspanningsrichtlijn (LVD), REACH, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| GaN | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output | 1.7, 3.25 A |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Vermogen | 65 Watt |
| Poort 1 uitgangsstroom | 3,25 A, 65 W |
| Poort 2 uitgangsstroom | 3,25 A, 65 W |
| Poort 3 uitgangsstroom | 3 A |
| Poort 3 uitgangsvermogen | 18 W |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Output Voltage | 12, 5, 9 V |
| Stroomspanning bescherming | Overspanning, Oververhitting |
| Type stroombron | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 92.5 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Gewicht | 127 gram |
| Hoogte | 32 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB-A, USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lader compatibiliteit | Universeel |
| Programmeerbare voeding (PPS) | ✓︎ |
| Snelle oplaadtechnologie | Power Delivery, Quick Charge 3.0, Ultra Charge |
| Type oplader | Binnen |
| Werkingsprincipe | Contact |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal outputs | 3 uitgang(en) |
| Duurzaamheidscertificaten | ErP |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5907813969102 |
| Vendorcode | CHARGC08 |
| Artikelnr | 1082573 |
| Merk | Noname |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten