Je bent nog niet ingelogd
HP 65W GaN USB-C laptoplader
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De HP 65W GaN USB-C laptoplader is een compacte stroombron voor het opladen van laptops en andere apparaten. Met USB-C aansluiting en een vermogen van 65 Watt biedt deze lader efficiënte stroomlevering. De output bedraagt 1.6 en 8 A, wat flexibel gebruik mogelijk maakt. De lader heeft een kabellengte van 10 meter en is uitgevoerd in zwart. Dit maakt hem geschikt voor thuisgebruik en onderweg.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aansluiting | USB-C |
| Kabellengte | 10.00 m |
| Vermogen | 65 Watt |
| Output | 1.6, 8 A |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
| EAN | 198122960590 |
| Vendorcode | 600Q8UT#ABB |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CCC, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | Ondersteunt tot 65 W voeding |
| GaN | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output | 1.6, 8 A |
| Ingangsspanning | 90 V |
| Vermogen | 65 Watt |
| Output Voltage | 20 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 75 mm |
| Diepte | 53 mm |
| Gewicht | 85 gram |
| Hoogte | 22 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 10.00 m |
| UNSPSC-code | 39121006 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 198122960590 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 198122960590 |
| Vendorcode | 600Q8UT#ABB |
| Artikelnr | 1147972 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯